Office 365

Profesyoneller için araçlar

Adınızın tanınmasını sağlamak için kurumsal e-posta adresinize şirketinizin adını ekleyin ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağ ve görüntülü konferansa kadar geniş iletişim aracı seçeneklerini kullanarak müşterilerinizle ve meslektaşlarınızla daha rahat bağlantı kurun.

Office ürünleri, evden işe, masaüstünden web’e ve bunların arasındaki tüm cihazlar için Office, işlerinizi halletmek üzere gerekli olan tüm araçları sağlar.


İşletmeler için

Bildiğiniz Office’e ek olarak birlikte daha iyi çalışmanıza yardımcı olan araçlar da içeren bu hizmetle istediğiniz yerde, istediğiniz zaman daha fazla iş yapabilirsiniz. Office 365'i satın alarak en son Office uygulamalarına sahip olun.

Öğrenciler ve öğretmenler

Hepsi ücretsiz olarak sunulan tanıdık Office uygulamaları ve özelliklerinin, ayrıca 1 TB çevrimiçi depolama alanının keyfini çıkarın. Benzersiz sınıf araçlarıyla zengin, etkileşimli bir öğrenme deneyimi yaşayın.

Akademik kurumlar

Öğrencilere, öğretim üyelerine ve personele ücretsiz işbirliği araçları sağlayın. Her zaman, her yerde öğrenmeyi desteklerken bir yandan da verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini koruyun, BT'nin yükünü azaltın.

Önceki Office sürümlerinizi

Office 365’e yükseltin ve aboneliğinizle birlikte en son Office uygulamalarını, birden çok PC/Mac bilgisayarda ve cihazda yükleme hakkı, kullanıcı başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı, teknik destek ve diğer hizmetleri elde edin.

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım yönergelerle, kullanıcıları kolayca ayarlayabilir ve kısa süre içinde hizmetleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı kolay yönetim merkezine her yerden erişerek hizmetlerinizin tümünü yönetebilirsiniz. Üstelik Office 365 sizin yerinize BT’yle ilgilendiğinden, hizmetleriniz her zaman çalışır durumda ve güncel kalır.

Office'i hemen edinin ve size en uygun seçeneği belirleyin

Office, işlerinizi halletmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar ve bu araçları evde veya iş yerinde, ister masaüstünde ister web üzerinde tüm cihazlarla kullanabilirsiniz.

OFFICE 365 PLAN VE FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN