Hakkımızda
Kısaca İstanbul Bilgi Teknolojileri: 2015 yılında faaliyete geçen firmamız altyapısını servis, danışmanlık ve uygulama destek birimi olarak oluşturmuştur. Temel felsefesi firmaların kurumsal kimliklerine uygun yapılanmayı ortak kararlarla organize ederek doğru zamanda, doğru ürünle, doğru fiyatla en uygun teknolojiyi kullanmak ve kullandırtmak olacaktır. Sistemlerinde bilişim ürünü (yazılım, donanım vb.) bulunduran firmaların büyük bir çoğunluğu eksik bilgilerle ürünlerini sağlıklı kullanamıyor. İstanbul Bilgi Teknolojileri ekibi olarak bu sorunları giderecek çözüm odaklı bir firma olarak her zaman müşterilerin yanında olmayı hedefliyoruz. Birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla “Önce Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle hareket eden İstanbul Bilgi Teknolojileri ile tanışmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız… "Aradığınız tüm yazılımları bulabileceğiniz bir adres" misyonuyla çalışmalarını devam ettiren şirketimiz; uzman satış ve eğitim destek elemanı kadrosu ile, satılan tüm ürünlere ait teknik bilgileri ve satış öncesi/sonrası desteği eksiksiz vermeye çalışmaktadır. Ayrıca ne yaptığını ve nereden soracağınızı bilmediğiniz yazılımlar için de rahatlıkla İstanbul Bilgi Teknolojileri arayabilirsiniz. İster yurt içinde ister yurt dışında gerekli bağlantıları İstanbul Bilgi Teknolojileri kuracaktır. Satış öncesi sorularınız İstanbul Bilgi Teknolojileri tarafından cevaplanacaktır, yazılımların -varsa- demo sürümleri sağlanacaktır. İstanbul Bilgi Teknolojileri olarak, müşterilere gereksinim duydukları yazılımları ve sistemleri; - Düşük maliyetli, - Geleceğe dönük, - Problemsiz, - Son teknolojileri kullanarak sağlamayı kendimize amaç edindik. Şirketimiz yazılım ve donanım sektöründeki en son teknolojileri takip ederek bunları portföyünde olan tüm müşterilerine mail ve faks yoluyla haftalık olarak iletmektedir. Böylece teknolojileri takip etmekte zorlanan firmalara yardımcı olmaya çalışmakta ve sorularına yanıtlar vermektedir.


Vizyonumuz

Her türlü teknolojik danışmanlık hizmetini doğru zamanda doğru ürünle müşterilerine sunarak geleceğin dünyasında yer almak.  Müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak.

Misyonumuz

21. yüzyılın teknolojik gelişmelerini kendi içinde uygulayarak tecrübe kazanmak ve elde ettiği bu tecrübeyi müşterilerine sunmak. Tüm kalite standartları doğrultusunda altyapısını güçlendirerek geleceğin öncü firmaları arasında yer almak